top of page

BIO

kristýna-venclová-foto-hradec-králové-bio.jpg

Ahoj,

jsem Kristýna a ve svém volném čase ráda fotím a to nejčastěji svatby, rodinné fotky nebo portréty. Jsem svatební a portrétní fotografka z východních čech. Baví mě dělat věci jinak a tak trochu po svém:) Holt lišit se už zrzavý mají nějak ve své DNA:)

O mně.

Těším se.

Už vím, že 99,9% mých klientů to má podobně, takže Pokud i tebe baví koukat na svět z trochu jiné perspektivy a žádná škatulka pro tebe není dost velká, budeme si rozumět:) Už teď se těším, až se o tvé představě dozvím více:) 

Jak pracuji.

Ve focení mi nejvíc pomáhá moje komunikativnost, díky které se rychle stanu součástí svatby a počáteční ostych ze strany hostů je fuč a mohou vznikat unikátní a přirozené snímky, které vychází z daného momentu. Nic strojeného, nic hraného, prostě TADY A TEĎ.

Díky tomu na svatbě nepůsobím jako TEN rušivý element, kterému se všichni chtějí vyhýbat jen aby je nechtěl vyfotit:) Jsem pokaždé tam kde se něco děje, jako správné ženské mi nikdy nic neuteče:) Nikdy mě neuvidíte zívat někde v koutě a koukat na hodiny jestli už je čas jít domů:)

Kontakt.

Díky za zprávu, brzy se ozvu:)

Jasně, nějaké trochu pózování a skupinové fotky tě čekají, ale nikdy to nezabere více jak 30 minut, které jsou dostačující pro skvělé fotky:) I ten největší odpůrce focení je překvapen, že to taková muka nebyla:)

Je to Váš den a dle mého názoru není nic horšího než novomanžele vzít na dvě hodiny pryč s tím, že se jdou fotit párové fotky. 

Není se čeho bát, vše probíhá na přátelské bázi a nějaký ostych je rychle odbourán. A že neumíš pózovat nebo se blbě tváříš? Tak uvidíš, že se mýlíš!  Zapomeň na fake fotky z instagramu, tohle je život plný emocí.
 

Focení.

bottom of page